Rudy Galetti'nin haberine göre Manchester United futbol forması, Benfica'nın orta saha oyuncusu Joao Neves'i önümüzdeki yaz transfer döneminde kilit hedef olarak belirledi. Kırmızı Şeytanların orta saha seçeneklerini güçlendirmeye çalıştığı ve Neves'i lider aday olarak gördüğü bildiriliyor. Manchester United, Sofyan Amrabat'ı kalıcı olarak kiralamama kararı aldıktan sonra diğer seçenekleri araştırıyor. Amrabat, Old Trafford'da etki yaratmakta zorlandı ve Fas milli takımına ilgi gösteren AC Milan'a transfer olabilir.

United'dan Scott McTominay ve Christian Eriksen'in geleceklerine dair belirsizlik de kulübü orta sahayı elden geçirmeye yöneltti. United, Neves'in yanı sıra Juventus'tan Adrien Rabiot ve Monaco'dan Youssef Fofana'yı da potansiyel hedefler olarak belirledi. Ancak Neves'in Portekiz Serie A'daki performansı, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çekmesi nedeniyle öncelikli görünüyor.

Manchester United çocuk forması, rakipleri Liverpool ve Chelsea ile birlikte, Portekizli yetenek için potansiyel bir ihale savaşının işareti olan Neves'i de imzaladı.

Barselona'nın Joao Cancelo'ya ilgisi: Barselona'nın Manchester City'nin defans oyuncusu Joao Cancelo için kalıcı bir anlaşma istediği ancak Suudi Arabistan'daki kulüplerin rekabetiyle karşı karşıya olduğu bildiriliyor. Manchester City bu yaz Cancelo'yu imzalamayı umut ederken, Barselona da bir anlaşma için pazarlık yapmayı umuyor. Bildirilen 50 milyon Euro'luk değerleme Barselona için engel olabilir ancak aynı zamanda Al Hilal gibi Suudi Arabistan'dan gelen diğer potansiyel taliplere de kapıyı açıyor.

Liverpool, Trent Alexander-Arnold ile sözleşme görüşmelerinde: Liverpool, Real Madrid'in defans oyuncusu Trent Alexander-Arnold'la ilgilendiği yönündeki raporların ortasında onunla sözleşme görüşmelerine başlamaya hazırlanıyor. Alexander-Arnold ve Liverpool arasındaki müzakereler çıkmaza girdi ve geleceğine dair spekülasyonlara yol açtı. Liverpool'un Avrupa Şampiyonası sonrasında oyuncularla anlaşmaya varması, Richard Hughes'un sportif direktör ve Michael Edwards'ın da baş futbol sorumlusu olarak atanması bekleniyor.

 

Cenovalı forvet Gudmundsson'a ilgi: Tottenham Hotspur, Inter Milan ve Juventus gibi kulüpler Cenovalı forvet Gudmundsson'la ilgileniyor. İzlandalı futbolcu Serie A'daki performansıyla tüm Avrupa'yı etkiledi. Cenova tekliflerle ilgileniyor. Savaş istiyoruz. Haberlere göre Gudmundsson'un istediği fiyat 30 milyon avroyu aşıyor.

Atletico Madrid, Barcelonalı Inigo Martinez'i izliyor: Atletico Madrid, Barcelonalı defans oyuncusu Inigo Martinez'in durumunu yakından izliyor. Martinez, Barcelona'dan memnun olsa da Atletico, özellikle Mario Hermoso'nun olası ayrılışı nedeniyle savunma seçeneklerini güçlendirmenin yollarını arıyor. Atletico Madrid uzun zamandır hayran olduğu bir takım. Şans verilirse Martinez öne çıkabilir.

Inter Milan, Bento Matheus Krepski'nin peşinde: Inter Milan, Atletico Paraná kalecisi Bento Matheus Krepski'yi kadrosuna katmak istiyor ancak Chelsea'nin rekabetiyle karşı karşıya. Jan Sommer yaşlandıkça Inter, kalecinin halefini bulmaya hevesli. Ancak Chelsea, Nottingham Forest ve Wolves da Brezilyalı kaleciyle ilgilendiklerini ifade etti.

Yaz transfer dönemi Avrupa kulüpleri için heyecan verici bir dönem olacak; ufukta pek çok spekülasyon ve potansiyel anlaşmalar var.

Ucuz Manchester United Formaları, Benfica'dan Joao Neves'i önümüzdeki yaz transfer döneminde orta sahasını güçlendirmek için öncelikli hedef olarak görüyor. Scott McTominay ve Christian Eriksen gibi mevcut orta saha oyuncuları üzerindeki belirsizlik nedeniyle United, Neves'i potansiyel bir çözüm olarak görüyor. Liverpool ve Chelsea ile ilgili diğer transfer haberlerinde Barcelona, ​​Joao Cancelo'yu izliyor, Liverpool, Real Madrid'in ilgisinin ardından Trent Alexander-Arnold ile sözleşme görüşmelerine başlıyor, Atletico Madrid ise Barcelona'dan I Nigo Martinez'i düşünüyor. Milan, kaleci Bento Mathews Krepski için Chelsea ile anlaşmaya varmak için yarışıyor.